Продовження профорієнтаційної роботи зі школярами

Завідувач навчально-виробничими практиками Андрій Рудик та викладач фахових дисциплін Людмила Єремієвська в рамках профорієнтації школярів 17 квітня відвідали навчальні заклади Лубенської територіальної громади Лубенського району Полтавської області: Войнихівську та Новаківську гімназії, Березотіцьку класичну гімназію, Литвяківську гімназію ім. Василя Милорадовича, Вищебулатецьку гімназію ім. Максима Халявицького, а також опорний заклад «Вовчицький ліцей ім. В.Ф. Мицика».

З метою формування реального уявлення про особливості освітнього процесу і вступної кампанії 2024 року у Лубенському лісотехнічному фаховому коледжі та спеціальності і професії, за якими ведеться підготовка здобувачів освіти, нинішнім школярам була надана необхідна повна інформація у формі профорієнтаційної бесіди з використанням презентації та відеороликів про наш заклад освіти.

В кінці бесіди відбулося запрошення усіх бажаючих школярів разом з батьками на День відкритих дверей 27 квітня на 11 годину.

Сподіваємося, що школярі приєднаються до підготовки висококваліфікованих фахівців для лісової, деревообробної та аграрної галузей за спеціальностями:

• «Лісове господарство»;
  • «Деревообробні та меблеві технології»;
  • «Садово-паркове господарство».

Андрій РУДИК, завідувач навчально-виробничими практиками,

Людмила ЄРЕМІЄВСЬКА, викладач коледжу.

фото – авторів

Кількість переглядів сайту сьогодні: 1925