Клята війна забрала життя ще одного нашого випускника…

17 квітня 2024 року у результаті здійснення рашистами обстрілу позицій поблизу села Мала Токмачка Пологівського району Запорізької області, чесно виконавши свій військовий обов’язок, загинув наш випускник 2020 року, а нині студент 2 курсу заочної форми навчання Міжкафедральної навчальної лабораторії НУБІП України на базі Лубенського лісотехнічного фахового коледжу

СЕРГА ПЕТРО ГРИГОРОВИЧ

Петро Серга народився 18 червня 1999 року у с. Дейкалівка Зіньківського району Полтавської області. Закінчивши школу, навчався у Професійно-технічному училищі №25 м. Зіньків, де отримав робітничу професію «Лісник, єгер». У 2017 році вступив до Лубенського лісотехнічного коледжу на спеціальність «Лісове господарство». У 2020 році, отримавши диплом, почав працювати за фахом інженером-таксатором в Українській лісовпорядній експедиції ВО «Укрдержліспроєкт». Паралельно навчався на бакалавраті в ННІ лісового і садово-паркового господарства НУБіП України.

У листопаді 2021 року Петро був призваний на строкову службу до Збройних сил України, а потім почалася війна… Після проходження строкової служби, не вагаючись став на захист нашої країни. У складі Національної Гвардії України виконував бойові завдання, був дешифрувальником розвідувальних матеріалів з безпілотних літальних апаратів.

У пам’яті одногрупників та друзів Петро назавжди залишиться надзвичайно життєрадісною, щирою і доброю людиною. Він завжди був готовий прийти на допомогу.

Ще одне життя покладене на алтар свободи й незалежності України. Схиляємо голови у жалобі й висловлюємо щирі співчуття батькам Героя, всім рідним та друзям.

Вічна і світла пам’ять СЕРГІ ПЕТРУ ГРИГОРОВИЧУ. Наш доземний уклін і Царство Небесне.

Олександр ЛИТВИНЕНКО, викладач коледжу, класний керівник Петра

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 270833