Ще одне життя нашого випускника покладене на алтар свободи й незалежності

10 квітня 2024 року у результаті здійснення ворогом артилерійського обстрілу позицій підрозділу поблизу н.п. Водяне Волноваського району Донецької області, чесно виконавши свій військовий обов’язок, загинув наш випускник, навідник механізованого батальйону, солдат СЕДЕШЕВ ДМИТРО ЮРІЙОВИЧ.

Дмитро Юрійович народився 26 серпня 1986 року у Росії. Проте, ще у 1990 році родина переїхала на Лубенщину. Тут він закінчив Лубенську спеціалізовану школу №6. Пізніше – наш коледж за спеціальністю «Бухгалтерський облік». У 2017 році здобув повну вищу освіту у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна» у м. Київ.

Він ніколи не сидів без діла. Працював на Лубенському заводі «Шліфверст», на охоронних підприємствах Києва. До мобілізації - на ВАТ «Лубнифарм».

У пам’яті рідних і друзів Дмитро назавжди залишиться надзвичайно життєрадісною, щирою і доброю людиною. Він завжди був готовий прийти на допомогу. У людях вмів бачити тільки хороше. Чесний і патріотичний. Дмитро Юрійович нагороджений медаллю "Ветеран війни — учасник бойових дій".

Ще одне життя покладене на алтар свободи й незалежності України. Схиляємо голови у жалобі й висловлюємо щирі співчуття мамі Героя, його дружині, сину й доньці, бабусі, всім рідним та друзям.

Вічна і світла пам’ять СЕДЕШЕВУ ДМИТРУ ЮРІЙОВИЧУ. Наш доземний уклін і Царство Небесне.

Прощання з СЕДЕШЕВИМ Дмитром Юрійовичем відбудеться 14 квітня о 12 годині на Володимирському майдані у Лубнах.

14 квітня у Лубенській громаді оголошено днем жалоби.

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 268649