Презентація вибіркових дисциплін для здобувачів освіти спеціальності 206 «Садово-паркове господарство»

Вибіркові дисципліни – дисципліни вільного вибору студентів, спрямовані на забезпечення загальних і спеціальних (професійних) компетентностей за спеціальністю, більш повного задоволення їх освітніх і кваліфікаційних потреб, ефективного використання можливостей закладу освіти.

Здобувачі освіти коледжу мають право на вибір навчальних дисциплін у межах відповідної освітньо-професійної програми та навчального плану, в обсязі, що становить не менше як 10% загальної кількості кредитів ЄКТС, передбачених для даного рівня вищої освіти.

11 квітня 2024 року відбулась презентація вибіркових дисциплін для здобувачів освіти 3 курсу спеціальності 206 Садово-паркове господарство освітньо-професійної програми «Садово-паркове господарство». Під час презентації здобувачі освіти ознайомились з блоками вибору, метою, завданнями та компетентностями, які вони здобудуть після вивчення вибіркових дисциплін.

Здобувачі освіти мають змогу обрати із запропонованого переліку саме ті дисципліни, які є найбільш перспективними в умовах сьогодення та здобути знання, необхідні їм у майбутньому працевлаштуванні.

Єлізавета ГРИБОВИЧ,

голова циклової комісії спеціальності