Визначались «найсильніші»

ВИЗНАЧАЛИСЬ «НАЙСИЛЬНІШІ»

12 листопада 2018 з нагоди відзначення Дня студента на базі Лубенського лісотехнічного коледжу відбулися змагання з гирьового спорту.

У першості навчального закладу змагалися колективи 12 груп. Юнаки визначали найсильніших у поштовху двох гир у трьох вагових категоріях. Максиму Придолюку ЛГ-32 вдалося встановити особистий рекорд (60 поштовхів двох гир вагою 16 кг) і зайняти І місце серед найлегших гирьовиків, вагова категорія до 70 кг. ІІ місце посів Олександр Тамара, студент групи ЛГ-42, ІІІ місце виборов Микола Сегеда (ЛГ-22). У цій вазі не обійшлось і без приємних курйозів, першокурсник Владислав Савуляк, особиста вага якого трохи більше 50 кг, серед 20 учасників був шостим показавши результат 17 підйомів.

У ваговій категорії до 80 кг. місця розподілились досить передбачувано. Найсильніший – Артем Бурлака (ОД-41). Одинакові результати показали Ігор Бутенко (ЛГ-11) та Іван Забігай (ЛГ-43), але перший легший на 5 кг, тому і друге місце за ним, третій, відповідно, більш важчий.

Учасники вагової категорії 80+ мали справу з 24 кілограмовими гирями. Серед 5 претендентів звання найсильнішого виборов Олексій Костенок (ЛГ-42), другим став Володимир Титаренко (ОД-21), третім – Ростислав Панько (ЛГ-41).

Командний залік визначався по сумі зайнятих місць трьох учасників, і підсумковий протокол зафіксував такі результати:

І місце    ЛГ-42 сума 13 очок;         7 місце ОД-21 сума 40 очок;

ІІ місце   ЛГ-21 сума 22 очок;         8 місце ЛГ-11 сума 43 очок;

ІІІ місце ЛГ-22 сума 23 очок;          9 місце ЛГ-41 сума 45 очок;

4 місце   ЛГ-32 сума 27 очок;         10 місце ЛГ-23 сума 47 очок;

5 місце   ЛГ-12 сума 28 очок;         11 місце ОД-11 сума 48 очок;

6 місце   ОД-41 сума 35 очок;        12 місце ЛГ-43 сума 50 очок.

Спортивне життя коледжу продовжується, з 20 листопада стартує першість з баскетболу.