ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІНИ «МАТЕРІАЛОЗНАВСТВО»

27 лютого відбулося відкрите заняття для студентів ІІ курсу групи ОД-21 освітньо-професійної програми «Обробка деревини» із дисципліни «Матеріалознавство» на тему: «Пиломатеріали стругані» під керівництвом викладача вищої категорії Заканича О.В.

Заняття носило практичний характер і мало на меті поглибити та зміцнити теоретичні знання студентів із модульних тем, розвиток їхньої професійної компетентності та вміння застосовувати здобуті знання під час професійної діяльності.

Олександр Заканич продемонстрував високий рівень володіння навчальним матеріалом, вміння організовувати та зацікавлювати студентів. Заняття проведено в атмосфері активної взаємодії викладача та студентів.

Заняття було змістовним, цікавим, професійним.

Тамара Кушніренко, завідувач денним відділенням;

фото – Миколи Якименка