А ЯК ТАМ В ІНШИХ? ВІДВІДАЛИ НАШИХ МАЛИНСЬКИХ КОЛЕГ

Праця викладача цікава не лише навчанням студентів свого предмета, а й спілкуванням з колегами інших закладів освіти.

Так, з 21 по 22 листопада 2019 р. викладачі нашого закладу Рудик А.В., Гонтар В.І. та Корнієнко С.П. відвідали Малинський лісотехнічний коледж Житомирської області.

Знайомство із коледжем розпочалося із низки заходів, як от: відвідування світлиці Т.Г.Шевченко, садиби Миклухо-Маклая, музею історії галузей лісового господарства. Цікавими та пізнавальними були заняття фахового гуртка з економіки, з фізики на тему «Парові двигуни», спілкування із розробником навчальної хмари «Icloud» Стадником М.М. у форматі «skype-конференцїї». Презентована літня аудиторія (навчальна лабораторія під відкритим небом), яка має багатофункціональне використання.

Цікавим було знайомство зі структурою іншого закладу освіти, побувати в іншій географічній місцевості, адже коледж розташований на межі зон полісся та лісостепу.

Велика подяка адміністрації закладу освіти та колегам.

Андрій Рудик, викладач фахових дисциплін;

фото - Василя Гонтар