ЗУСТРІЧ З ВЕТЕРАНОМ АТО

21 листопада – День Гідності та Свободи.

Ми повинні знати свою історію, пам’ятати про тих, хто віддав своє життя за мирне небо.

В актовій залі коледжу зібралися студенти та викладачі, щоб поспілкуватися із головою громадської організації «Лубенське міжрайонне об’єднання ветеранів АТО» Олександром Клюшником.
Олександр зазначив, що його часто запрошують у навчальні заклади розповісти про бойові будні, про втрати та перемоги. Він зізнався, що тільки подивившись смерті в обличчя, починаєш цінувати кожну хвилину життя.
Директор коледжу Роман Сендзюк подякував Олександрові за візит до навчального закладу та наголосив, що єдність і свобода робить нас гідними нащадками батьків.

Наприкінці зустрічі студенти ІV курсу сфотографувалися біля експозиції, яка присвячена подвигу випускників коледжу – Валерію Брезденюку та Романові Нечипоренку, котрі загинули, виконуючи свій синівський обов’язок перед Батьківщиною під час Революції Гідності та в зоні АТО.

{videobox}

mA0AKOk6QJ4|... а в залі тиша|

{/videobox}

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;
фото та відео – Олександр Заканич

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 279863