ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ З ШАХІВ М. ЛУБЕН ТА ЛУБЕНЩИНИ

На базі нашого коледжу 14 вересня, паралельно із «Кубком «Юність Посулля» було проведено відкритий чемпіонат міста Лубен та Лубенського району з шахів серед учнівської молоді та колективів фізичної культури, присвяченого 1029-й річниці з Дня заснування міста Лубни та професійному святу - Дню працівника лісу.

{videobox}

qgulu2SBUKw|Відкритий чемпіонат з шахів м. Лубен та Лубенського району|

{/videobox}

У змаганнях взяли участь 33 учасники (11 команд). Вони пройшли цікаво і у напруженій боротьбі. Команду коледжу представляли студенти Владислав Павлюченко (група ЛГ-41), Ігор Макаревич (група ЛГ-31) та Анастасія Шикова (група ОО-21).

Як повідомив головний суддя змагань – президент Лубенської міськрайонної організації федерації шахів Полтавської області Григорій Щербов, переможцями турніру стала команда ЗОШ №4 у складі Назара Матвієнка, Дениса Цегельника та Ірини Крамаренко.

Друге почесне місце розділили між собою команди Лубенського лісотехнічного коледжу та ЗОШ №1. На третьому місці опинилася команда ЗОШ №2.

Команди-переможці та переможці у особистій першості нагороджені медалями, грамотами та цінними подарунками.

Сергій Пономаренко, вихователь гуртожитків;

фото – Олександр Заканич та Микола Моторний;

відео - Олександр Назарець, міська телекомпанія "Лубни"

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 280160