СТОРІНКАМИ ІСТОРІЇ

2014-10-28

В останні дні бабиного літа студенти групи ЛГ-21 з викладачем англійської мови Оленою Приступою, вивчаючи звичаї та побут українців, відвідали Лубенський краєзнавчий музей, з метою поглиблення знань історії рідного краю, його звичаїв та традицій.

І крізь століття дзвони б'ють із давнини

Тече Сула, стоять Лубни...

Олег Приймак.

Тема екскурсії перегукувалася з розповідями екскурсовода, і викладач та студенти коментували її англійською мовою.

Екскурсовод Тетяна Миколаївна, розповіла, що наш краєзнавчий музей - один з найстаріших на Полтавщині. Його історія починається зі створення в 1873 році навчального музею при Лубенській чоловічій гімназії. Значну увагу приділено розповіді про науково-дослідну станцію лікарських рослин в селі Березоточа. Це було особливо цікаво студентам, тому що діяльність станції тісно пов’язана з Лубенським лісотехнічним коледжем, про що свідчать численні експонати та стенди.

Під час екскурсії молодь побачила стародавні речі домашнього вжитку. Особливу увагу вони звернули на вишивку, яка була раніше і порівняли її із сьогоденною.

Усі отримали велике задоволення від невеличкої мандрівки в минуле і пообіцяли прийти до музею ще не один раз.

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 271203