2015-03-14

«ХТО ЗВЕРХУ?»

13 березня в молодіжному залі Лубенського лісотехнічного коледжу відбулася інтелектуально-розважальна гра «Хто зверху?» між студентами груп СПГ,Б–21 та СПГ,Б–11.

Мета цього заходу – ближче познайомити студентів однієї спеціальності між собою і весело та приємно провести дозвілля.

Учасники були поділені на дві команди: «Дівчата» та «Хлопці». Команда «Дівчата» включала в себе 5 леді: Альона Бугаєць, Анжела Карпець, Гринь Аліна, Олександра Дейнеко (СПГ,Б–11) і Ірина Улянченко (СПГ–21), яких очолювала чарівна ведуча – Катерина Тягній (СПГ–21). Другий ведучий гри – Антон Полторак (СПГ–21), керував командою хлопців, яка складалась з: Сергія Гузя, Дениса Бондаренка (СПГ,Б–11), Богдана Ляшенка, Ігора Булатецького, Владислава Ротаня (СПГ,Б–21).

В програму гри були включені цікаві конкурси: на ерудицію, на інтуїцію, вміння фантазувати та знаходити вихід з неочікуваних ситуацій. Всі отримали незабутні враження від конкурсів «Вгадай назву пісні», «Вгадай відому особу» за пантомімами, які дуже артистично зображали учасники.

Після п’яти раундів і фіналу з рахунком 8:5 перемогла команда дівчат. Але хлопці не засмучувались, і з радістю віддали справді заслужену перемогу чарівним леді.

Позитивні емоції отримали не лише учасники, а й гості, які з радістю та азартом вболівали за команди. В кінці всіх присутніх очікувало чаювання, а дівчата з задоволенням поласували солодким призом, який здобули за перемогу.

{videobox}

MFNjdoY8hmQ|ХТО ЗВЕРХУ? - Інтелектуальна гр в коледжі|,