Фотовиставка нашого випускника Андрія Похожая

ФОТОВИСТАВКА НАШОГО ВИПУСКНИКА АНДРІЯ ПОХОЖАЯ

У своєрідній «галереї коледжу» представлена виставка робіт фотохудожника, випускника нашого навчального закладу 1979 року Андрія Похожая.

Вона є продовженням експозиції, яка відбулася у галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею.

Автор самобутніх світлин - дипломант конкурсів анімалістичної фотографії «PHOTO NATURE», член Міжнародного інтернет- клубу православних літераторів «Омілія».

Коротка біографічна довідка про фотохудожника: народився 1959 року, уродженець м. Лубни, лубенець з діда-прадіда. В 1979 році закінчив навчання в Лубенському лісовому технікумі. Відслужив у лавах Радянської армії. У 1987 р. закінчив лісогосподарський факультет Української сільськогосподарської академії (м. Київ). Отримав спеціальність – інженер лісового господарства. Працював на багатьох підприємствах, у т.ч. і лісової галузі. На даний час він - інженер з охорони та захисту лісу в Лубенській дистанції захисних лісонасаджень.

На виставці експонуються фотохудожні роботи, які відображають внутрішній світ Андрія Похожая, ті одвічні цінності, які спонукають глядача до пошуку прекрасного.

Олександр Литвиненко, редактор сайту;

фото - автора