Відкритий виховний захід

ВІДКРИТИЙ ВИХОВНИЙ ЗАХІД

17 квітня 2019 року класний керівник групи ЛГ-11 (спеціальність «Лісове господарство») Замула Оксана Мирославівна провела відкриту виховну годину на тему «Ліси і наука».

Підготовлена презентація дала можливість ознайомити студентів  з поняттям «ліс», значенням лісу для людства; формування розуміння значної цінності лісових насаджень; усвідомлення потреби вивчення та знання різноманіття лісових екосистем.

Усі студенти групи виступали з доповідями, повідомляли цікаві факти та розповідали легенди про деревні породи України.

Підготовка студентів до заняття, їх виступи свідчили про бажання отримувати нові знання, дізнаватись більше цікавого про багаті та обширні лісові ландшафти, що приносять користь біорізноманіттю, людям і клімату. У студентів сформувалась свідома позиція щодо питань відповідального лісогосподарювання і турботливого відношення до лісів України.

Оксана Замула, викладач фахових дисциплін,

класний керівник групи ЛГ- 11;