Відкрите заняття з навчальної дисципліни «Лісозахист»

2017-03-22

ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «ЛІСОЗАХИСТ»

22 березня в групі ЛГ-22 (спеціальність «Лісове господарство») відбулося відкрите заняття з дисципліни «Лісозахист».

Викладач-методист Сендзюк Вікторія Анатоліївна дала можливість студентам доторкнутись до їх майбутньої професії. Адже фах, який вони обрали передбачає вирощування та захист лісів.

Студенти продемонстрували глибокі знання під час повторення вивченого матеріалу, що свідчить про свідомий вибір професії та бажання стати гарними фахівцями. Впевнено і чітко відповідали Денис Бибик, Андрій Власенко, Анна Здоровик, Владислав Чоботар, Олександр Шевчук, Вадим Горбань, Олег Коваленко, Владислав Кодра, Олексій Костенок, Олег Лимаренко, Артур Січкар, Володимир Спасібко, Олександр Тамара, Олександр Цимбал, Євгеній Шаповал, Олександр Запара.

Викладач під час заняття використовує сучасні інноваційні технології. Були наведені характеристики зараженості насаджень пильщиками у лісогосподарських підприємствах Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства за 2015-2016 роки (дані було подано у формі таблиць та діаграм).

Під час опитування і подачі нової теми постійно використовувався презентаційний матеріал, який дав можливість студентам краще зрозуміти і запам’ятати шкідників лісу. Заняття пройшло динамічно, студенти брали активну участь у вивченні актуальних питань з даної навчальної дисципліни.

Ольга Вишневська, завідувач навчально-методичного кабінету;

Вікторія Сендзюк, викладач спецдисциплін;