ЗАВЕРШИЛАСЯ ПЕРШІСТЬ КОЛЕДЖУ З БАСКЕТБОЛУ

2012-11-27

ЗАВЕРШИЛАСЯ ПЕРШІСТЬ КОЛЕДЖУ З БАСКЕТБОЛУ

Студенти коледжу знають, що займаючись баскетболом, вони стають сильнішими, спритнішими і сміливішими, виховують в собі вміння швидко орієнтуватися в складній обстановці.

Щоб удосконалити ці навики, підняти свою емоційність, закріпити товариські відносини в команді студенти взяли активну участь в першості коледжу з баскетболу серед академічних груп. Майже цілий місяць вирували спортивні пристрасті, радості перемог і розчарування поразок – все це злилося в одну назву змагання. Судді на чолі з головним с суддею Олександром Карпенком підвели підсумок змагань.

Чемпіоном коледжу з баскетболу стала команда група ОД-41 – фізорг Болюх Владислав, класний керівник Пєтухов Григорій Федорович; друге місце посіла команда групи ЛГ-31 – фізорг Чорний Олександр, класний керівник Дем’яненко Олена Ігорівна; третє – група ЛГ-23 – фізорг Скрипник Вячеслав, класний керівник Гонтар Василь Іванович. Кращими гравцями турніру стали: Кіяшко Владислав група ОД-41,  Бихкало Вадим група ЛГ-23, Кулик Володимир група Б-32, Демиденко Руслан  група Б-31,  Устименко Сергій група ЛГ-32.

Команди, які посіли призові місця та кращі гравці були нагороджені грамотами та цінними подарунками.

Іван Бай, керівник фізичного виховання;

фото – Сергій Козачков