СТУДЕНТИ ВІДВІДАЛИ ВИСТАВКУ "ТАЄМНИЦІ ТІЛА"

2012-12-03

СТУДЕНТИ ВІДВІДАЛИ ВИСТАВКУ "ТАЄМНИЦІ ТІЛА"

30 листопада група студентів нашого коледжу у супроводі викладачів Чичул Ангеліни та Оніщенко Наталії відвідали відому у світі виставку «Таємниці тіла», яка приїхала до української столиці.

Всі експонати – це справжні людські тіла, оброблені рідким силіконом. Завдяки сучасному методу тіло не розкладається і може так зберігатися необмежений час. Організатори виставки твердять, що основне її покликання – показати людям, як виглядає без шкіри їхнє тіло, м’язи та внутрішні органи. Крім того, на виставці є порівняння того, як виглядають ті чи інші органи у здорової і хворої людини. Організатори виставки підкреслюють, що основна мета виставки – пізнавальна і освітня.

Також ми прилучилися до акції «День з боротьби та солідарності з хворими на ВІЛ/СНІД», пройшовши експрес-тест на виявлення хвороби.

Наталія Оніщенко, викладач коледжу;

фото – автора та з мережі Інтернет