ДУХОВНА СВІТЛИЦЯ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

2012-12-28

ДУХОВНА СВІТЛИЦЯ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

Своєрідною «духовною світлицею» Лубенського лісотехнічного коледжу став оновлений кабінет історії України.

Створений він зусиллями викладачів історії Валерія Козюри та Наталії Оніщенко та їх вихованцямиза дієвої допомоги і підтримки директора навчального закладу Романа Васильовича Сендзюка, його заступників Володимира Реви, Олександра  Заканича, Ірини  Решетило та методиста Ольги Вишневської.

Художнє оформлення кабінету з винятковою любов’ю і майстерністю здійснено художником Василем Лапушкіним. Родзинкою експозиції навчальної лабораторії стали ексклюзивні матеріали, що розповідають про дослідження і вивчення Гінцівської пізньопалеолітичної стоянки та Посульської оборонної лінії Київської Русі, надані керівником розкопок, старшим науковим співробітником інституту археології Національної академії наук України, кандидатом історичних наук Людмилою  Яковлевою та начальником відділу археології Київської Русі Російської академії наук, доктором історичних наук Юрієм Моргуновим, а також унікальні фото зроблені в лихопомному 1986 році в зоні відчуження Чорнобильської АЕС та під час відкриття і освячення меморіального комплексу Курган Скорботи пам’яті жертв штучного Голодомору 1932-1933 років, викладачем коледжу Сергієм Козачковим.

«Немає сумніву в тому, що надзвичайна аура оновленого кабінету допоможе майбутнім фахівцям лісового господарства не лише глибше і краще пізнати і зрозуміти історію України і рідного краю, а й вирости справжніми патріотами Батьківщини», - зазначав директор навчального закладу Роман Сендзюк.

Валерій Козюра, Наталія Оніщенко, викладачі історії;

фото - Сергій Козачков