ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ В КОЛЕДЖІ

2014-09-19

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ В КОЛЕДЖІ

Лубенський лісотехнічний коледж урочисто відзначив День працівника лісу.

Традиційно було проведено ряд заходів. Всі академічні групи взяли участь у виставці квітів та виробів із природного матеріалу – композиції з бісеру, квілінгу, топіарій, вишивка стрічками та хрестиком, ляльки-мотанки, вироби із дерева, малюнки та аплікації (І місце – група СПГ,Б-21, класний керівник – Тамара Тимошенко; ІІ місце – група ЛГ-11, класний керівник – Аліна Козачкова; ІІІ місце – група ЛГ- 31, класний керівник Тетяна Донець).

Студенти та викладачі власноруч підготували різноманітну продукцію (випічка, солодощі) та мали змогу реалізувати її під час благодійної ярмарки-продажу. Всі кошти перераховано на рахунок студента нашого коледжу заочного відділення Іллі Савченка, який отримав поранення під час бойових дій у зоні АТО. Найбільш активними були студенти груп СПГ,Б11, класний керівник – Єлізавета Грибович та СПГ,Б 21, класний керівник Тамара Тимошенко. Не залишилася поза увагою виставка картин «Помаранчеві пазли» місцевого художника Василя Лапушкіна, ініціатор - методист коледжу Ольга Вишневська.

Викладач історії Валерій Козюра презентував свій науковий доробок праць на краєзнавчу тематику (25 збірок).

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 253148