МАЙСТЕР-КЛАС ДО ДНЯ МІСТА

2014-09-20

МАЙСТЕР-КЛАС ДО ДНЯ МІСТА

19,20 та 21 вересня у Лубнах проходили святкування з нагоди Дня міста. До виставки-продажу, кошти від якої було перераховано для потреб   воїнів-захисників  у зону АТО, приєднався і наш навчальний заклад.

Звуки бензопилки збирали лубенців  та гостей біля експозиції коледжу. Серед відвідувачів – наш земляк, член-кореспондент Національної  академії наук України, доктор технічних наук Віталій Бабак.

Викладач Володимир Макаревич та студент 4 курсу Роман Гринь вирізали дерев’яні грибочки. Було багато бажаючих придбати щойно зроблені експонати. Користувалися попитом підставки для квітів та табуретки, які виготовили напередодні викладачі та студенти.

Студенти-активісти Євген Ляшенко та Ярослав Іщенко розповідали лубенцям та гостям міста  про коледж та про умови вступу до нього.

До експозицій навчального закладу приєдналися майстрині сувенірного цеху ДП «Миргородський лісгосп», вироби якого сподобалися всім.

Двері Лубенського лісотехнічного коледжу  завжди відчинені не тільки під час святкових заходів. Ми завжди раді бачити школярів, майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків у стінах навчального закладу.

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 266252