2016-11-03

ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІНИ «ЕКОНОМІКА, ОРГАНІЗАЦІЯ І ПЛАНУВАННЯ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА»

2 листопада відбулось відкрите показове заняття з дисципліни «Економіка, організація і планування лісового господарства» для студентів IV-го курсу спеціальності «Лісове господарство» (група ЛГ-43).

Комбіновану лекцію на тему: «Порядок визначення заробітної плати при різних формах і системах оплати праці» проводила викладач спецдисциплін Космина Оксана Олександрівна.

На занятті були присутні викладачі коледжу, які засвідчили високу педагогічну майстерність та ґрунтовні знання викладачем своєї дисципліни, активність та зацікавленість студентів запропонованою темою.

Матеріал лекції був прекрасно структурований, поданий з логічною прив’язкою до попередніх тем та знань, здобутих під час вивчення суміжних дисциплін та самостійної роботи студентів. Викладення теоретичного змісту лекції супроводжувалось вдало підібраними ілюстраціями (фото, графіка, схеми, цифровий матеріал), які були представлені на презентації.

Олександр Литвиненко, редактор сайту, викладач спецдисциплін;

Оксана Космина, викладач спецдисциплін

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 267522