2016-11-07

НАШ СТУДЕНТ РЕУТОВ ІГОР – ЧЕМПІОН УКРАЇНИ З ФУТБОЛУ

З 24 по 30 жовтня 2016 року в м. Кропивницькому відбулася фінальна частина чемпіонату України з футболу серед спортсменів з вадами слуху.

В змаганнях приймали участь 8 найкращих збірних областей нашої країни, які перемогли на попередніх етапах. Команди були розподілені на 2 групи по 4 в кожній. У фінальній зустрічі збірна Полтавської області перемогла збірну Одеської області 1:0, ІІІ місце посіла збірна Київської області.

У складі збірної Полтавської області чемпіоном України став студент групи ЛГ-23 нашого коледжу – Реутов Ігор. Також він був визнаний найкращим гравцем цього турніру і був нагороджений кубком.

Перед змаганнями з гирьового спорту директор коледжу Роман Сендзюк привітав Реутова Ігоря з перемогою в чемпіонаті України і подарував пам’ятний подарунок.

Ігор є кандидатом в збірну України з вадами слуху, яка готується до Дефлімпійських ігор, що відбудуться влітку 2017 року в місті Анкара (Туреччина).

Тож побажаємо Реутову Ігорю подальших перемог!