Наш студент - один з найкращих футболістів Лубен-2015

НАШ СТУДЕНТ - ОДИН З НАЙКРАЩИХ ФУТБОЛІСТІВ ЛУБЕН-2015

У Лубнах завершився міський референдум на визначення кращого футболіста міста 2015 року.

Зазвичай, опитування проводили редакція обласного тижневика «Вісник» і дирекція комунального стадіону «Центральний».

Референдум на визначення кращого футбольного гравця міста за підсумками його виступів у минулому сезоні проводиться вже 12-й раз.

Опитування проводилось серед фахівців спорту, тренерів, спортсменів та уболівальників, в результаті якого і визначився лауреат звання «Кращий футболіст міста - 2015». Потрібно було вказати трійку кращих гравців (І місце – 3 очки, ІІ – 2 очки, ІІІ – 1 очко). Отже, за підсумками референдуму найбільше очок (46) набрав півзахисник команди «Зеніт» (Лубни) Роман Кірпіченко, який став кращим футболістом минулого року. Друге місце посів півзахисник ФК «Лубни» і студент І курсу нашого коледжу Ігор Реутов (39 очок), а третє – гравець ФК «Лубни» камерунець Сіріл Дземку (31 очко).

Зазначимо, що саме впевнена гра на позиції крайнього півзахисника вивела Ігоря Реутова на друге місце цьогорічного рейтингу. Адже він продемонстрував свої найкращі футбольні здібності у минулому чемпіонаті області спочатку в першому колі за команду ФК «Лубни», а в другому – за «Зеніт» (Лубни).

Тож побажаємо Ігорю подальших успіхів у футбольній кар’єрі!

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 266260