Подорож світом книги

ПОДОРОЖ СВІТОМ КНИГИ

Днями студенти першого курсу відвідали бібліотечні заняття, де дізналися багато цікавого про історію бібліотек.

Захоплюючою, іноді досить несподіваною була інформація завідуючої бібліотекою коледжу Ілащук Лариси Михайлівни про такі знайомі з дитинства книги. Ця подорож світом друкованого слова показала, яку палітру творчих фантазій відкриває перед читачем бібліотека, якою креативною може бути книга. Під час заняття студенти побували на віртуальній екскурсії, під час якої побачили книги-витвори мистецтва різних країн: мініатюрний «Кобзар» роботи М. Сядристого, книгу рецептів, яку можна прочитати тільки запеченою, книги в обкладинках, оздоблених коштовним камінням, різьбленим деревом, та ще багато різноманітних цікавинок. Але лейтмотивом зустрічі все ж залишилася думка про те, що книга вже більше п’яти тисячоліть залишається основним джерелом мудрості і надійним його скарбничим.

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи,

Світлана Корнієнко, викладач української мови та літератури

фото Аліни Козачкової

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 261751