Вечірка напередодні сучасного свята «Halloween»

ВЕЧІРКА НАПЕРЕДОДНІ СУЧАСНОГО СВЯТА «HALLOWEEN»

Геловін (HALLOWEEN) – сучасне свято, яке походить від старовинного кельтського.

Святкується в ніч проти 1 листопада. Після прийняття християнства його святкували як «надвечір’я Дня всіх святих». Найгучніше відзначається у США, Канаді, Ірландії та Великій Британії. Не будучи державним святом, за популярністю Геловін поступається лише Різдву. В Україні набуває поширення після здобуття незалежності.

На думку багатьох дослідників, Геловін є християнізованим святом, що походить від кельтських святкувань жнив та днів мертвих, тобто має язичницькі корені, зокрема від шотландського Савину. Також існують припущення, що Геловін розвинувся незалежно від Савину та має християнське підґрунтя.

Під час святкування Геловіну відбувається традиційне випрошування цукерок дітьми, відвідування тематичних костюмованих вечірок, прикрашання оселі та будівель, вирізання ліхтаря з гарбуза, цукрування яблук…

Наші студенти підготували напередодні Геловіну тематичні листівки, зокрема хочеться відзначити групи: ЛГ-11, ЛГ-12, СПГ, ОД-11 та СПГ, ОД-21.

Композиції груп СПГ, ОД-11, СПГ, ОД-21, СПГ-31 та ЛГ-12 вражали креативністю.

Тематична костюмована дискотека зібрала студентів у молодіжній залі коледжу.

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;

фото - автора

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 266508