Наш викладач - учасник аудиту

НАШ ВИКЛАДАЧ - УЧАСНИК АУДИТУ

Нещодавно викладачу нашого коледжу спеціальності «Лісове господарство» освітньої програми «Обробка деревини» Якименку Миколі випала можливість прийняти участь у проведенні аудиту компанією TÜV Rheinland для одержання сертифікату якості ISO 9001.

Аудит проходив ТзОВ «Завод «РАПІД» м. Харків, який займається виготовленням дерев'яних панельно-каркасних будинків за німецькою технологією житлового, громадського та промислового призначення. Це сучасне автоматизоване виробництво реконструйоване в 2014 році, є одним з найбільших, сучасних і автоматизованих підприємств на всій території Східної Європи. Потужність заводу становить до 100 000 м2 житла в рік.

В ході проведення аудиту технічний директор підприємства прокоментував особливості виготовлення провівши по території в технологічному порядку виготовлення будинку, яка включала наступні дільниці: розкрою круглої сировини, сушіння пиломатеріалів, дільниці оптимізації та дільниці збирання панелей.

Заключним етапом аудиту була перевірка роботи та аналіз документації кожного із структурних підрозділів підприємства, так як, від їх роботи та організації виробництва напряму залежить продуктивність та якість готового виробу. До таких підрозділів відносять:

• відділ маркетингу;
  • відділ охорони праці;
  • технологічний відділ;
  • відділ постачання сировини;
  • відділ проектування;
  • енергетичний відділ;
  • економічний відділ;
  • відділ збуту готової продукції та ін.

Відвідування таких сучасних підприємств як «РАПІД» сприяє підвищенню професійних якостей викладача, що відбивається як результат при підготовці студентів нашого коледжу.

{videobox}

aBf2usC-GWY|"Рапід"|