ЛУБЕНСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ

        Офіційний веб-сайт навчального закладу

  • 1

НАШІ ВИПУСКНИКИ 

За період функціонування навчального закладу підготовлено:

- більше 160 кваліфікованих с/г робітників (серед них Ремесло Василь Миколайович, випускник 1924 року, в подальшому – всесвітньовідомий селекціонер, двічі Герой соціалістичної праці);

- близько 700 фармацевтів, агрономів лікарських рослин, технологів готових препаратів;

- біля 8000 техніків лісового господарства, технологів оброблювання деревини, бухгалтерів;

Випускники навчального закладу працюють у різних регіонах України та далеко за її межами: в Середній Азії, Забайкаллі і навіть на узбережжі Охотського моря.

Розпорядження Ради Міністрів СРСР 1950 року про реорганізацію навчального закладу було зустрінуто піднесено. 346 студентів ІІІ та ІV курсів технікуму лікарських рослин виявляють бажання опанувати нову професію. Зростає престиж навчального закладу. П’ятеро молодих фахівців (Єременко О., Пожар В., Тітенко М., Нікітенко М. і Ванцак Б.) вирушили добровольцями на озеленення Туркменського каналу. «Вирощувати ліси в пустелях, де домінують суховії, виявили бажання 5 студентів» («Червона Лубенщина» № 97 від 15.07.1952 р.). Молодь пише: «Як добре усвідомлювати, що твою працю будуть бачити майбутні покоління».

У 1953 році до Західносибірського лісовпорядкувального підприємства (м. Новосибірськ) за власним бажанням направляються Погрібняк М., Дедіон О., Снітко М., Поцелуєва А., а 3.06.1955 року про них пише преса:«Безкраї лісові простори Тюменської області (27,5 млн. га), фактично до того часу не вивчені, пройдені цими піонерами-першопрохідцями, і що найважливіше – працюючи в таких складних умовах, вони зуміли зберегти любов до своєї професії».

Значна частина випускників займає високі посади в лісогосподарській галузі:

Ведмідь Микола Максимович – Заслужений лісівник України, кандидат с/г наук заступник Голови Держкомлісгоспу України з 2000 по 2011 рр., заступник директора УкрНДІЛГА ім. Г.М.Висоцького з 2011 р. по 2015 р., а з 2016 р. – декан факультету лісового господарства ХНАУ ім. В.В.Докучаєва.

Працювали в Міністерстві лісового господарства і Державному комітеті лісового господарства України Кондратенко Віктор Олексійович, Грицун Леонід Васильович, Задависвічка Микола Олександрович, Ковальов Анатолій Панасович, Колодочка Таїсія Романівна, Куценко Наталія Іванівна зараз працюють в Державному агентстві лісових ресурсів України Рековець Петро Михайлович та Ільченко Леонід Іванович.

Очолюють обласні управління лісового та мисливського господарства:

Домікан Володимир Ілліч, кандидат економічних наук – Одеська область;

Селюк Володимир Іванович – Запорізька область;

Шлапак Анатолій Йосипович – начальник агентства лісового господарства Іркутської області.

Працювали генеральними директорами обласних об’єднань та обласних управлінь лісового і мисливського господарства:

Дорошенко Іван Борисович, Заслужений працівник сільського господарства України, «Полтаваліс»;

Саєнко Володимир Данилович, Заслужений працівник сільського господарства України, «Сумиліс» і «Сумиоблагроліс»;

Захарченко Іван Іванович, Заслужений лісівник України – Кіровоградське облуправління;

Кочерга Микола Миколайович, «Київліс»;

Дем’яненко Олександр Іванович – генеральний директор ОКАП «Сумиоблагроліс».

Березкін Ігор Олександрович, Заслужений лісівник Казахстанської РСР, Східноказахстанське облуправління;

Малорошвілов Віктор Степанович Павлодарське облуправління, Казахстан.

Головними лісничими обласних управлінь працювали і працюють в наш час:

Даниленко Анатолій Андрійович, Заслужений лісівник України, Полтавщина до 2011р.;

Тенянко Олексій Григорович з 2011 р. Полтавщина;

Бальоха Петро Іванович, Заслужений лісівник України, Доннеччина;

Ігнатенко Віталій Віталійович, Заслужений лісівник України, Сумщина;

Гузенко Руслан Володимирович, Київщина.

Очолює Харківську державну лісовпорядну експедицію Глушко Григорій Миколайович, голова Хабаровської адміністрації аерофотоліспроекту – Романюк Борис Іванович, директор філіалу «Амурліспроект» – Замковий Вадим Іванович.

Значних здобутків в науковій та викладацькій діяльності досягли:

Попов Володимир Ксенофонтович – академік, заслужений працівник вищої школи Російської Федерації, з 1985 по 2005 рр. – ректор Воронезької державної лісотехнічної академії;

Лисенко Володимир Пилипович – кандидат сільськогосподарських наук, академік міжнародної академії наук, завідувач кафедри ботаніки та фізіології рослин Харківського національного аграрного університету ім. В.В.Докучаєва, відмінник освіти та науки;

Гузій Анатолій Ількович – доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри експлуатації лісових ресурсів Житомирського національного агроекологічного університету;

Білоус Андрій Михайлович – доктор сільськогосподарських наук, начальник наукової частини Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБіП України) з 2010 по 2014 рр., нині - професор кафедри лісової таксації та лісовпорядкування;

Гора Іван Миколайович – кандидат сільськогосподарських наук, очолював деканат факультету землевпорядкування, доцент кафедри геодезії та картографії НУБіП України;

Бала Олександр Петрович – кандидат сільськогосподарських наук, очолював деканат лісогосподарського факультету ННІ лісового та садово-паркового господарства НУБіП України, зараз доцент кафедри лісового менеджменту;

Білоус Максим Михайлович – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісівництва НУБіП України;

Білоус Валентин Михайлович – кандидат сільськогосподарських наук, старший викладач кафедри біології лісу та мисливствознавства НУБіП України;

Терєнтьєв Андрій Юрійович – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового менеджменту НУБіП України;

Івченко Анатолій Іванович – старший науковий співробітник, кандидат сільськогосподарських наук, завідувач відділу лісівничо-ботанічних досліджень Ботанічного саду Національного лісотехнічного університету України;

Лялін Іван Іванович – тривалий час працював заступником директора з навчальної роботи Чугуєво-Бабчанського лісового коледжу;

Бондаренко Зоя Дмитрівна – заступник директора з наукової роботи Ялтинського гірсько-лісового природного заповідника;

Донець В.С. – науковий співробітник Ялтинського ботанічного саду.

Очолюють держлісгоспи:

На Полтавщині:

Красюк Василь Федорович, Заслужений природоохоронець України, Новосанжарський лісгосп;

Дудник Сергій Васильович, Пирятинський лісгосп;

Тихович Володимир Євгенович, Лубенський лісгосп;

Гришко Іван Іванович, Заслужений лісівник України, Гадяцький лісгосп;

Рябухін Артем Анатолійович, Миргородський лісгосп;

На Дніпропетровщині:

Смільський Сергій Олексійович, Новомосковський лісгосп;

На Миколаївщині:

Гордієнко Микола Володимирович, Миколаївський лісгосп;

На Кіровоградщині:

Потапчук (Ткаченко) Лідія Іванівна директор дослідно-селекційного дендрологічного центру «Веселі Боковеньки»;

На Чернігівщині:

Засько Микола Миколайович, Заслужений лісівник України, Новгород-Сіверський лісгосп;

Данилець Іван Прокопович, Остерський лісгосп;

Данько Андрій Анатолійович, Прилуцький лісгосп;

На Сумщині:

Груша Іван Миколайович, Кролевецький агролісгосп.

Директором Новгород-Сіверської лісової науково-дослідної станції працює кандидат с/г наук Жежкун Анатолій Миколайович.

Очолює державне спеціалізоване лісозахисне підприємство «Кримлісзахист» Заслужений працівник сільського господарства України – Луценко Микола Васильович.

Протягом тривалого часу в різні періоди працювали директорами лісгоспів:

Міщенко Борис Леонідович, Кременчуцький лісгосп;

Партола Володимир Олексійович, Лубенський лісгосп;

Синенко Дмитро Іванович, Ізмаїльський і Новосанжарський лісгоспи;

Сизьон Василь Іванович, Заслужений лісівник України, Гадяцький лісгосп;

Котюк Петро Максимович, Старокримське лісомисливське господарство;

Снігур Микола Олександрович, Заслужений лісівник України, Корсунь-Шевченківський лісгосп;

Дащенко Анатолій Миколайович, Заслужений лісівник  України,  Пирятинський лісгосп;

Мінченко Василь Володимирович, Звенигородський лісгосп;

Яценко Борис Васильович, Смілянський лісгосп;

Биховець Михайло Петрович, Корюківський лісгосп;

Литвиненко Анатолій Петрович, Сумський лісгосп;

Лободзінський Олександр Адольфович, відмінник лісового господарства, Баранівський лісгосп;

Колос Петро Петрович, Заслужений лісівник України, Могилів-Подільський лісгосп;

Голод Василь Васильович,  Джанкойський лісгосп;

Качура Микола Кузьмич, Київський лісгосп;

Охріменко Тарас Миколайович, Лубенський лісгосп;

Кожемяка Микола Миколайович, Миргородський лісгосп;

Пишняк Олександр Михайлович, Миргородський і Гадяцький лісгоспи;

Лабудяк Олександр Іванович, Миргородський лісгосп;

Мусієнко Володимир Миколайович, Іванківський лісгосп;

Сукач Григорій Митрофанович, Кам’янський лісгосп;

Підопригора Сергій Олександрович, Новосанжарський лісгосп;

Ганенко Валерій Миколайович, Дніпродзержинський лісгосп;

Прокоф’єв Станіслав Володимирович, Диканське лісомисливське господарство;

Рябко Сергій Вікторович, Роменський агролісгосп;

Кислий Володимир Омелянович, Димерський лісгосп;

Зозуля Михайло Григорович, Житомирський лісгосп;

Мінченко Василь Павлович, Смілянський лісгосп;

Васюта Олександр Степанович, Усть-Ілінський лісгосп;

Гребенюк В.Г., Подільський лісгосп;

Парнюк Володимир Григорович, Іркутський лісгосп;

Овчаренко Вячеслав Васильович, Хакасія;

Очеретько Анатолій Леонідович, Абакан;

Адаменко Ю.З., господарство у Пущі-Водиці;

Колодочка Олексій Васильович, Київське зелено-паркове господарство;

Сурмач Олександр Семенович, Київзеленбуд.

Багато випускників працюють на посадах провідних інженерів та спеціалістів облуправлінь і лісгоспів, лісничих, помічників лісничих, економістів, таксаторів лісовпорядкувальних експедицій, майстрів лісу і лісових розсадників.

Частина випускників досягли значних успіхів у громадській та трудовій діяльності. Серед них депутат Верховної Ради України Даниленко Володимир Андрійович, міські голови Соболєв Анатолій Миколайович (м. Лубни), Котюк Петро Максимович (м. Старий Крим), Коваленко Володимир Іванович (м. Нова Каховка), Голова Лубенської районної ради Угляниця Григорій Миколайович, голова Диканської РДА Оніщенко Юрій Володимирович, заступник міського голови Лубен Купрій Юрій Петрович, керівник представництва в Україні японської фірми «Томен Корпорейшен», кандидат сільськогосподарських наук Шаблій Іван Васильович, директор по соціальному розвитку АП «Шахта ім. А.Ф. Засядько» Хребет Володимир Григорович, начальник відділу земельного кадастру Житомирської області Корнієнко Михайло Нестерович, головний агроном дендропарку «Софіївка» Краснокутський Степан Іванович, генеральний директор ТОВ «Енерсіс Україна» Фесенко Віктор Миколайович, Заслужений журналіст України Ванцак Борис Сидорович, начальник авіабази охорони лісів РФ Собко Борис Савелійович, директор Воронезького навчально-дослідного інституту авіації Романенко Микола Степанович.

Не одне десятиліття присвятили підготовці фахівців лісової галузі колишні випускники технікуму Курдибаха Іван Олександрович, Лавринович Світлана Олександрівна, Кагамлик Юрій Іванович (заслужений вчитель УРСР), прийняли їхню естафету і успішно працюють: Омелюх Надія Михайлівна, - головний бухгалтер коледжу; викладачі – Донець Тетяна Михайлівна, Тимошенко Тамара Іванівна, Макаревич Володимир Миколайович, Пєтухов Григорій Федорович, Литвиненко Олександр Миколайович, Тихович Ганна Володимирівна, Замула Оксана Мирославівна, Чичул Ангеліна Станіславівна, Космина Оксана Олександрівна, Якименко Микола Миколайович, Грибович Єлізавета Сергіївна.

Значна частина майстрів виробничого навчання та лаборантів – кращі наші випускники.

Меню

Лічильник

Сьогодні654
Вчора422
За тиждень2174
За місяць7255
Всього359041
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Авторизация