ПЕРШІСТЬ КОЛЕДЖУ З МІНІ-ФУТБОЛУ

2012-10-10

На стадіоні лісотехнічного коледжу відбулися змагання з міні-футболу серед навчальних груп, в яких прийняло участь 12 команд.

Вони були розподілені на 3 групи по 4 команди. В фінальну частину вийшли переможці груп: збірна бухгалтерів, ЛГ-31 та ЛГ-12, які й розіграли призові місця. Після запеклої боротьби чемпіоном коледжу стала команда збірної студентів відділення бухгалтерського обліку. Вони перемогли студентів групи ЛГ-12 (2 : 1) та зіграли в нічию з групою ЛГ-31 (0 : 0).

Склад переможців: Пилипенко Євгеній (воротар), Тарасенко Андрій, Науменко Валентин, Пєшков Едуард, Демиденко Руслан та Кулик Володимир. Друге місце посіла команда групи ЛГ-12, яка обіграла команду ЛГ-31 з рахунком 3:0. Склад срібних призерів: Жуль Андрій (воротар), Портянік Ігор, Святокум Олександр, Богомолов Владислав, Пономаренко Станіслав, Тараненко Владислав, Береза Віталій, Ступка Сергій та Наконечний Павло. Третє місце посіла команда групи ЛГ-31. Склад команди: Чекаленко Віталій, Якименко Владислав, Ватуля Андрій, Чорний Олександр, Назаренко Владислав.

Далі місця розподілилися таким чином: 4 місце – ЛГ-23;  5 місце – ОД-41; 6 місце – ЛГ-21; 7 місце – ЛГ-11; 8 місце – ОД-31; 9 місце – ЛГ-32; 10 місце – ОД-21; 11 місце – ЛГ-22; 12 місце – ЛГ-33

Кращими гравцями турніру стали: воротар – Тихомиров Олександр (ЛГ-23), захисник – Назаренко Владислав (ЛГ-31), нападник – Богомолов Владислав (ЛГ-12), гравець – Кулик Володимир (збірна бухгалтерів).